Çalışanın Sesi Yılbaşı Çekilişi’nin kazananları belli oldu

with Yorum yapılmamış

Çalışanın Sesi’ni Aralık ayı içerisinde arayanlar arasında yapılan çekilişte 10 kişi 100 TL’lik alışveriş çeki kazandı.

Çalışanın Sesi olarak Aralık ayı içerisinde ücretsiz anket hatlarını arayan çalışanları arasında düzenlediğimiz Yılbaşı Çekilişi’nin kazananları belli oldu.  Şimdiden kazananları tebrik ediyoruz.

Çalışanlar Çalışanın Sesi anket hattını arayarak hem çalışma koşulları ile ilgili isimsiz olarak geri bildirimde bulundu, hem de yılbaşında hediye kazanma şansı yakaladı. Çalışanların kimlik bilgilerinin gizli kalması için kendilerinin isimlerini açıklamıyoruz. Ancak kazanan iller şu şekilde oldu:

Çalışanın Sesi ekibi olarak, tüm çalışanlardan aldığımız geri bildirimleri, markalarında üye oldukları Symphony Sistemi’ne aktardık. Fabrikalarınızda üretim yapan markalar, isimsiz olarak yaptığınız bu bildirimlerden yola çıkarak, çalıştıkları fabrikaları değerlendirecekler. Buna göre çalışma koşullarının daha iyi olduğu gözlemlenen fabrikalar markalar tarafından daha çok desteklenirken, koşullarında sorunlar olan yerlerde iyileştirme çalışmaları gerçekleştirilmesi istenecek. Çalışanın Sesi olarak bizde sizden aldığımız bilgileri yine isimsiz olarak rapor haline getirerek, yayımlayacağız.

Siz de çalışma koşullarınızın iyileştirilmesi için Çalışanın Sesi hatlarını arayarak, çalışma koşullarınızla ilgili memnun olduğunuz veya düzeltilmesini istediğiniz konularla ilgili ses kayıtları bırakabilir ve anketimizi yanıtlayabilirsiniz.

 

Çalışanın Sesi’ni aramak için: http://calisaninsesiyiz.com/bizi-arayin/

Bir Cevap Yazın